Vanaf vrijdag 13 september a.s. wordt in het hart van het Nederlandse zakencentrum, de Amsterdamse Zuidas de Dress for Succes Container geplaatst.
De Kledingcontainer is bedoeld voor het inzamelen van nette, representatieve professionele kleding. De gedoneerde kleding wordt ingezet om klanten van Dress for Succes, mensen die op zoek zijn naar een baan maar onvoldoende financiële middelen hebben om een schikte outfit aan te schaffen. Op weg te helpen en ze representatief naar het sollicitatiegesprek te sturen.
Dress for succes is een wereldwijde non-profit en vrijwilligersorganisatie, opgericht in 1996 in New York. Ze helpen hun klanten niet alleen met een passende kleding outfit maar ook met presentatie vaardigheden en de introductie in een passend netwerk om ze zo te helpen met een goede start van hun carrière. In de Verenigde staten heeft Dress for Succes al een flinke naam voor zichzelf opgebouwd en zijn ze gesteund door verschillende celebrities zoals Oprah Winfrey, Kim Kardashian en ontwerper Michael Costello. Waardoor ze zich konden uitbreiden naar 30 verschillende landen waaronder Nederland, waar ze nu 9 vestigingen hebben door het hele land. Wereldwijd heeft Dress for Succes nu al meer dan 1 miljoen mensen geholpen en bestaan dit jaar 10 jaar.
Het idee van een Dress for Succes Kledingcontainer ontstond na een geslaagde samenwerking tussen Dress for Success Amsterdam (Corina Koekenbier en Ron van Kralingen) en advocatenkantoor Simmons & Simmons LLP (Paul Tjiam en Lotte Cuijpers).
Waarna ze een duurzame manier bedachten om kleding een tweede leven in te blazen. Heb jij nog een pak of andere nette, representatieve kleding in de kast hangen die je niet meer past of gebruikt blaas er een nieuw leven in en breng het naar de kledingcontainer van Dress for Succes.
De felrode kledingcontainer met prachtige illustraties erop van de bekende mode-illustrator Piet Paris, is te vinden vanaf vrijdag 13 september aan de Claude Debussylaan. De kledingcontainer is volledig gesponsord door verschillende advocatenkantoren en de ABN Amro. Elk bedrijf dat sponsort komt met zijn naam op de container de staan. Dus heb je nog interesse neem vooral contact op met https://www.dressforsuccess.nl Er is altijd behoefte aan meer sponsoring.
Wil je er zeker van zijn dat je geen enkel interview, sappig verhaal, leuke column of nieuwe hotspot in Amsterdam mist? Neem een XXXL abonnement en ontvang voortaan elke 3 maanden AMSTERDAM XXXL op je deurmat voor maar €25,- per jaar! Ook superleuk als cadeau.
Het magazine AMSTERDAM XXXL is te koop in heel Nederland. Vul hiernaast je locatie in en zie waar de dichtstbijzijnde winkel is.
Mis je een van de vorige edities en zou je deze graag aan je AMSTERDAM XXXL collectie toevoegen of ben je gewoon nieuwsgierig naar een specifiek interview of foto’s van een evenement in een van de vorige edities?
Iedere editie is los te verkrijgen voor maar € 7,95!
Jimena Rico & Mark Teurlings
Reinwardtstraat 162
1093 HP Amsterdam
E-mail: info@amsterdamxxxl.nl
Een ding dat Jimena Rico en Mark Teurlings gemeen hadden, en nog steeds hebben: een grote liefde voor de stad Amsterdam! Uit deze liefde is dan ook het idee geboren om een magazine geheel te wijden aan deze prachtige stad. En als zij het doen, dan doen ze het goed. Het kon namelijk niet ‘zomaar’ een glossy worden, maar het moest van een ander kaliber zijn: Een chique uitstraling, mooi voor in een collectie, eigentijds en voor ieder wat wils. En dat is gelukt! Ondertussen is het team gegroeid en blijft AMSTERDAM XXXL zich ontwikkelen.
Hoofdredactie Jimena Rico & Mark Teurlings
Artdirection & vormgeving Saskia Geleedts
online concept © hosting
CAPREA MEDIA